| 72 found | Code 755627 | 22,200 UAH per month Office, 37 m²
Kiev, Evgena Sverstyuka 2А, district Dnіprovskiy Ukraine/Kiev region/Kiev/long
OWNER Без % Оренда офісу 37 м, Бізнес центр Лівобережний
Зняти офіс в Дніпровському р-н, вул. Євгена Сверстюка 2А, Лівобережна
Сучасний Бізнес центр, класу В
1 кабінет, офісний ремонт, кондиціонери
Фасадний вхід, відео спостереження, охорона, парковка
Відмінна транспортна розв'язка, метро Лівобережна 2 хв пішки.
Можливість реєстрації юридичної адреси.
Орендна ставка 600 грн/м2, плюс комунальні
Вартість оренди 22 200 грн тел. Юрій Новіков
P. S. Інші варіанти офісів по Лівому берегу на сайті levobereshka. kiev. ua more
| |
| | Code 792754 | 14,400 UAH per month Office, 45 m²
Kiev, Bolsunovska 8, district Pecherskiy Ukraine/Kiev region/Kiev/long
NO COMISSION Без% Аренда офиса 45м2, БЦ Бастион, метро Зверинецкая
Сдам офис, Печерский р-н, м. Зверинецкая, ул. Болсуновская 8
Бизнес центр, предоставление юридического адреса
Отдельный блок, со своей кухней и туалеттом
Офис 45 кв. м, 2 кабинета, Офисный ремонт, кондиционеры
Отличная транспортная развязка, метро Зверинецкая 10 мин пешком.
Арендная ставка 320 грн м2. Сдает юр. лицо с Ндс
Стоимость аренды 14 400 грн. Без Комиссии! Прямой договор от собственника
Подробная информация Тел. Юрий льга more
| |
| | Code 792749 | 33,280 UAH per month Office, 104 m²
NO COMISSION Без% Оренда офісу 104м2, БЦ Бастіон, метро Звіринцька
Здам офіс, Печерський р-н, м. Звіринцька, вул. Болсунівська 8
Бізнес центр, надання юридичної адреси
Окремий блок, зі своєю кухнею і туалетом
Офіс 104 кв. м, 4 кабінети, Офісний ремонт, кондиціонери
Відмінна транспортна розв'язка, метро Звіринецька 10 хв пішки.
Орендна ставка 320 грн м2. Здається юр. особа з Пдв
Вартість оренди 33 280 грн. Без Комісії! Прямий договір від власника
Детальна інформація Тел. Юрій льга more
| |
| | Code 796339 | 9,450 UAH per month Office, 35 m²
Kiev, Єvgena Svenrstyuka 11, district Dnіprovskiy Ukraine/Kiev region/Kiev/long
Оренда офісу площею 35 м², БЦ Новий, вул. Євгена Сверстюка, 11
Здам офіс, Дніпровський р-н, ст. м. «Лівобережна», вул. Євгена Сверстюка, 11
Бізнес-центр, надання юридичної адреси
Офіс 35 кв. м, 1 кабінет, хороше освітлення
У приміщенні зроблений офісний ремонт, кондиціонери, інтернет
Відмінна транспортна розв'язка, метро «Лівобережна» 3 хв пішки.
Вартість оренди 9 450 грн.
Детальна інформація тел.
P. S. Інші варіанти на Лівому березі more
| |
| | Code 792745 | 62,080 UAH per month Office, 192 m²
NO COMISSION Без% Оренда офісу 194 м2, вул. Болсунівська 8, метро Звіринецька
Здам офіс, Печерський р-н, м. Звіринецька, вул. Болсунівська 8
Бізнес центр, надання юридичної адреси
Офіс зі своєю вхідною групою, 1 поверх
Офіс 194 кв. м, 7 кабінетів, офісний ремонт
Орендна ставка 320 грн/м2 + комунальні. Здає юр. особа з Пдв
Своя парковка, тиха і охоронювана територія
Вартість оренди 62 080 грн. Без Комісії! Прямий договір від власника
Детальна інформація Тел. Юрій льга more
| |
| | Code 792752 | 13,440 UAH per month Office, 42 m²
NO COMISSION Без% Оренда офісу 42 м2, БЦ Бастіон, метро Звіринецька
Бізнес центр, надання юридичної адреси
Офіс 42 кв. м, 2 кабінети, Офісний ремонт, кондиціонери
Орендна ставка 320 грн м2. Здає юр. особа з Пдв
Вартість оренди 13 440 грн. Без Комісії! Прямий договір від власника
Детальна інформація Тел. Юрій льга more
| |
| | Code 797886 | 203,000 UAH per month Warehouse, 1017 m²
Kiev, Klemenskaya 5, district Darnitskiy Ukraine/Kiev region/Kiev/long
Оренда складу 1017 м², вул. Клеманська 5, Позняки
Здам склад 1017 м², вул. Клеманська, Позняки, Лівий берег
Оренда складів у Дарницькому районі, метро «Осокорки»
Окремі приміщення площею 1017 м² під склад, висота до 10 м
Перший поверх, Мощність -50 квт
Територія під охороною, прохідна система.
Відмінна транспортна розв'язка, до метро Осокорки 10 хв
Орендна ставка 180 грн. (з Пдв) за 1 кв. м.
Ціна 203 000 грн. Комісія агентства 25 %
Детальна інформація за тел. Юрій Новіков more
| |
| | Code 797885 | 12,000 UAH per month 1-rooms apt., 30 m², 5/5 floor
Kiev, Verhovnogo soveta .26Б, district Dnіprovskiy Ukraine/Kiev region/Kiev/long
Оренда 1-кімнатної квартири, бульвар Верховної Ради, 26 Б, ст. м. Чернігівська
Здам в оренду 1-кімнатну квартиру, бульвар Верховної Ради, 26 Б
Оренда квартир, Дніпровський р-н, Соцмісто
У квартирі зроблений хороший ремонт, 5 поверх, хрущовка
Загальна площа 30 кв. м, 1 кімната, санвузол суміщений
Вбудована кухня, побутова техніка, холодильник
Електричний чайник, мікрохвильова піч, необхідний посуд
Оснащена кондиціонером, телевізор, двоспальне ліжко, меблі
Власний бойлер, пральна машина-автомат, вбудована шафа-купе
Розвинена інфраструктура, ТРЦ «Перехрестя», «Сільпо», «АТБ», «Ашан»
Відмінна транспортна розв'язка, ст. м. Чернігівська та ст. м. Дарниця 10 хв
Вартість оренди 12 000 грн, Тел. Юрій Новіков
P. S. Інші варіанти оренди квартир у цьому районі more
| |
| | Code 755867 | 38,500 UAH per month Shop, 109 m²
Kiev, Kudryavska 24 А, district Shevchenkovskiy Ukraine/Kiev region/Kiev/long
NO COMISSION Без % Оренда під магазин, офіс, салон 109 м2, ЖК Львівська площа, Супер фасад!
Ідеально підходить: офіс, магазин, кафе, шоурум, аптеку, салон краси.
Здам приміщення, Львівська площа, вул. Кудрявська 24 А
Новий житловий комплекс комфорт класу
Загальна площа 109м2, 1 поверх, н/ф, окремий входу
Заведено 24 квт, 3 фази, підведення води, канікули на ремонт
Планування приміщення під свої потреби, канікули на ремонт
Орендна ставка 350 грн/м2+ комунальні.
Відмінна транспортна розв'язка, метро Золоті Ворота
Вартість оренди 38 500 грн.
Без Комісії!
Тел. Юрій Новіков more
| |
| | Code 755639 | 56,000 UAH per month Shop, 280 m²
Kiev, Malishka 3, district Dnіprovskiy Ukraine/Kiev region/Kiev/long
NO COMISSION Без% Оренда магазину 280м2, вул. Малишка 3, ТРЦ Кубик
Здам магазин, оренда приміщення 280 м2, м. Дарниця
Оренда приміщень, Дніпровський район, вул. Малишка 3
Приміщення під будь-який бізнес
4 поверх, окремий вхід, вітринні вікна
Гарний ремонт охоронна та пожежна сигналізація
Вільні площі: 90м2, 160м2, 280м2
Орендна ставка 200 грн/м2+ комунальні
Поруч Банки, торгові ряди, магазини, Дитячий світ
Відмінна транспортна розв'язка, метро Дарниць
Вартість оренди 56 000 грн. Без Комісії! тел.
P. S. Інші варіанти офісів по Лівому берегу на сайті more
| |
| | Code 755634 | 50,000 UAH per month Office, 156 m²
Kiev, Alma-Atinskaya 39 А, district Dnіprovskiy Ukraine/Kiev region/Kiev/long
NO COMISSION Без Комісії! Оренда приміщення, зняти офіс Дніпровський р-н, вул. Алма-Атинська 39 А, Дврз.
Під будь-який вид бізнесу: офіс, шоурум, мед. клініка, стамотологія
Нежитловий фонд, 2 окремі входи, фасад, парковка
Офісна площа 156 кв. м, Н-4 м, 6 кабінетів, ресепшин, міні-кухня
Офісний ремонт, можливе перепланування під себе
Розвинена інфраструктура, поруч магазини, гарний трафік людей
Вартість оренди 50 000 грн., Тел. Юрій Новіков
P. S. Інші варіанти на Лівому березі сайті Levobereshka. kiev. ua more
| |
| | Code 797503 | 73,000 UAH per month Office, 292 m²
Kiev, Hersonskiy per. 1, district Dnіprovskiy Ukraine/Kiev region/Kiev/long
NO COMISSION Без Комісії! Оренда офісу 292 м², Бізнес-центр, ст. м. Чернігівська
Без % Здам офіс 292 м², Бізнес-центр, Херсонский провулок 1
Оренда офісних приміщень у бізнес-центрі біля станції метро «Чернігівська»
Офісний блок 292 м2, 11 кабінетів, 2 поверх
Офісний ремонт, кондиціонери, комп'ютерна розводка
Відмінна транспортна розв'язка, 10 хв пішки до ст. м. Чернігівська
Поруч ТРЦ «Проспект», «Ашан», «Novus»
Здає юр. особа з Пдв, можливість реєстрації юр. адреси
Орендна ставка 250 грн/м2 + комунальні
Здає юр. особа з Пдв
Вартість 73 000 грн, Без комісії! тел. Юрій Новіков
P. S. Понад 50 актуальних об'єктів на Лівому березі в наявності… more
| |
| | Code 755626 | 21,000 UAH per month Office, 72 m²
Kiev, Evgena Sverstyuka 11, district Dnіprovskiy Ukraine/Kiev region/Kiev/long
Оренда офісу 72м, м. Лівобережна, вул. Євгена Сверстюка
Здам офіс 72 м2, Дніпровський р-н, м. Лівобережна, вул. Євгена Сверстюка
Поруч БЦ Лівобержний, БЦ Новий, БЦ Армаріс, БЦ Комод
Бізнес центр, надання юридичної адреси
Офіс 72 кв. м, 3 кабінети, сучасний ремонт
Кондиціонери, інтернет, пропускна система
Відмінна транспортна розв'язка, метро Лівобережна 3 хв пішки.
Вартість оренди 21 000 грн. Тел. Юрій Новіков
P. S. Інші варіанти по Лівому берегу на сайті levobereshka. kiev. ua more
| |
| | Code 755629 | 27,500 UAH per month Office, 125 m²
Kiev, Bereznyakіvska 29, district Dnіprovskiy Ukraine/Kiev region/Kiev/long
NO COMISSION Без % Здам офіс, оренда 125 м2, вул. Березняківська 29
Оренда офісу в Дніпровському районі, Березняки
Офісний центр, площа 125 кв. м, 4 кабінети
Окремий блок, місце під кухню, свій с/в, кондиціонери
Офісний ремонт, комп'ютерна розводка по кабінетах
Охоронна та пожежна сигналізація, пропускна система
Розвинена інфраструктура, магазини, супермаркет
Відмінна транспортна розв'язка, м. Осокорки, м. Лівобережна
Ціна за 1 кв. м 220 грн/м2 + комунальні. Здає юр. особа з Пдв
Прямий договір оренди від власника
Вартість оренди 27 500 грн. тел Юрій
P. S. Інші варіанти по Лівому берегу в телеграм каналі t. me/levoberezhka more
| |
| | Code 755869 | 28,000 UAH per month Shop, 80 m²
NO COMISSION Без % Оренда під магазин, офіс, салон 80 м2, ЖК Львівська площа, Супер фасад!
Здам приміщення, Львівська площа, вул. Кудрявська 24 А
Новий житловий комплекс комфорт класу
Загальна площа 80 м2, 1 поверх, н/ф, окремий входу
Планування приміщення під свої потреби, канікули на ремонт
Орендна ставка 350 грн/м2+ комунальні.
Відмінна транспортна розв'язка, метро Золоті Ворота
Вартість оренди 28 000 грн. Без Комісії! Тел. Юрій Новіков more
| |
| | Code 755632 | 18,000 UAH per month Office, 36 m²
Kiev, Toropovskogo 2, district Dnіprovskiy Ukraine/Kiev region/Kiev/long
NO COMISSION Без Комісії! Оренда офісу в Дніпровський р-н, вул. Тороповського 2.
Зняти офіс в новому Бізнес центрі, поруч метро Дарниця, центр Лівобережжя Києва.
Новий БЦ А4, сучасний ремонт
Можливість реєстрації юридичної адреси.
Фасадний вхід, відео спостереження, охорона, парковка
Офіс 36 м2, 1 кабінет, офісні меблі
Розвинена інфраструктура, магазини, кафе, торговий центр
Відмінна транспортна розв'язка, метро Дарниця 5 хв пішки.
Орендна ставка 500 грн/м2 + комунальні
Вартість оренди 18 000 грн. тел. Юрій Новіков
P. S. Інші варіанти офісів по Лівому берегу на сайті levobereshka. kiev. ua/rent
Підписатися на телеграм канал more
| |
| | Code 797887 | 18,000 UAH per month Warehouse, 100 m²
Kiev, Klemanskaya 5, district Dnіprovskiy Ukraine/Kiev region/Kiev/long
Оренда складу площею 100 м², вул. Клеманська, Позняки
Здам склад площею 100 м², вул. Клеманська, Позняки, Лівий берег
Оренда складів у Дарницькому районі, станція метро «Осокорки»
Склад 100 м2, приміщення висотою 3,5 м
Територія під охороною, прохідна система.
Відмінна транспортна розв'язка, до метро Осокорки 10 хв
Орендна ставка 180 грн. (з Пдв) за кв. м.
Ціна 18 000 грн +комунальні
Детальна інформація тел. more
| |
| | Code 792753 | 71,040 UAH per month Office, 222 m²
NO COMISSION Без% Оренда офісу 222 м2, БЦ Бастіон, метро Звіринцька
Бізнес-центр, надання юридичної адреси
Окремий блок, зі своєю кухнею і туалетом
Офіс 222 кв. м, 6 кабінетів, Офісний ремонт, кондиціонери
Орендна ставка 320 грн м2. Здає юр. особа з Пдв
Вартість оренди 71 040 грн. Без Комісії! Прямий договір від власника
Детальна інформація Тел. Юрій льга more
| |
| | Code 792747 | 18,240 UAH per month Office, 57 m²
NO COMISSION Без% Оренда офісу 57м2, БЦ Бастіон, метро Звіринецька
Бізнес центр, надання юридичної адреси
Офіс 57 кв. м, 2 кабінети, хол
Офісний ремонт, кондиціонери
Орендна ставка 320 грн м2. Здає юр. особа з Пдв
Вартість оренди 18 240 грн. Без Комісії! Прямий договір від власника
Детальна інформація Тел. Юрій льга more
| |
| | Code 792746 | 51,200 UAH per month Office, 160 m²
NO COMISSION Без% Оренда офісу 160 м2, БЦ Бастіон, метро Звіринцька
Бізнес центр, надання юридичної адресиокремий блок, зі своєю кухнею і туалетом
Офіс 160 кв. м, вільне планування, 3 кабінети
Офісний ремонт, кондиціонери, можливі меблі
Орендна ставка 320 грн м2, + комунальні. Здає юр. особа з Пдв
Вартість оренди 51 200 грн. Без Комісії! Прямий договір від власника
Детальна інформація Тел. Юрій льга more
| |
| | Code 792751 | 13,760 UAH per month Office, 43 m²
Kiev, Bolsunovska 9, district Pecherskiy Ukraine/Kiev region/Kiev/long
NO COMISSION Без% Оренда офісу 43 м2, БЦ Бастіон, метро Звіринецька
Бізнес центр, надання юридичної адреси
Офіс 43 кв. м, 2 кабінети, хол
Офісний ремонт, кондиціонери
Орендна ставка 320 грн/ м2. Здає юр. особа з Пдв
Вартість оренди 13 760 грн. Без Комісії! Прямий договір від власника
Детальна інформація Тел. Юрій льга more
| |
| | Code 756919 | 57,750 UAH per month Office, 231 m²
Kiev, Ivana Dracha 6, district Shevchenkіvskiy Ukraine/Kiev region/Kiev/long
NO COMISSION Без Комісії! Здам офісне приміщення, Шевченківський район, Центр
Під будь-який вид бізнесу: представницький офіс, офіс
Нежитловий фонд, окремий блок, цоколь
Загальна площа 231 кв. м, 6 кабінетів, серверна
Офісний ремонт, комп'ютерна розводка, кондиціонери
Розвинена інфраструктура, банки, держ. установи
Орендна ставка 250 грн/м2. Здається юр. особа з Пдв
Відмінна транспортна розв'язка, метро Золоті ворота, Лук'янівська
Вартість оренди 57 750 грн. тел. Юрій Новіков
P. S. Інші варіанти по району на levobereshka. kiev. ua
А також в телеграм-каналі more
| |
| | Code 792834 | 55,800 UAH per month Office, 186 m²
Kiev, Bereznyakovskaya 29, district Dnіprovskiy Ukraine/Kiev region/Kiev/long
NO COMISSION Без % Здам офіс, оренда 186 м2, вул. Березняківська 29
Оренда офісу в Дніпровському районі, Березняки
Нежитловий фонд, 1 поверх, окремий блок
Офісний центр, площа 186 кв. м, 6 кабінетів
Окремий блок, кухня, серверна, кондиціонери
Офісний ремонт, комп'ютерна розводка по кабінетах
Охоронна та пожежна сигналізація, пропускна система
Розвинена інфраструктура, магазини, супермаркет
Відмінна транспортна розв'язка, м. Осокорки, м. Лівобережна
Ціна за 1 кв. м 300 грн/м2 + комунальні. Здає юр. особа з Пдв
Прямий договір оренди від власника
Вартість оренди 55 800 грн. Юрій
P. S. Інші варіанти по Лівому Березі на Levobereshka. kiev. ua more
| |
| | Code 792835 | 88,000 UAH per month Office, 40000 m²
NO COMISSION Без % Здам офіс, оренда 400 м2, вул. Березняківська 29
Оренда офісу в Дніпровському районі, Березняки
Офісний центр, площа 400 кв. м,
3 поверх, окремий блок, 12 кабінетів
Припливно-витяжна вентиляція, кондиціонери
У разі відключення електрики є свій генератор
Офісний ремонт, комп'ютерна розводка по кабінетах
Охоронна та пожежна сигналізація, пропускна система
Розвинена інфраструктура, магазини, супермаркет
Відмінна транспортна розв'язка, м. Осокорки, м. Лівобережна
Ціна за 1 кв. м 220 грн/м2 + комунальні. Здається юр. особа з Пдв
Прямий договір оренди від власника
Вартість оренди 88 000 грн. Відділ оренди Юрій
| |
| | Code 792743 | 2,500 USD per month Office, 167 m²
Kiev, Hrestoviy 2А, district Pecherskiy Ukraine/Kiev region/Kiev/long
NO COMISSION Без % Оренда офісу 167 м2, БЦ Сапфір, метро Арсенальна
Печерському р-ні, пров. Хрестовий 2., метро Арсенальна
БЦ Сапфір, доступ 7/24, 4 поверх
Офіс 167 м, 2 4 кабінети, офісний ремонт
Надання юридичної адреси
Вільні площі: 167 м2, 78 м2, 235 м2
Розвинена інфраструктура, ресторани, банки, держустанови
Відмінна транспортна розв'язка, м. Арсенальна
Здається юр. особа без Пдв, Орендна ставка 15 $ /м2.
Ціна 2 500 $ Без комісії! Прямий договір оренди
Детальна інформація за тел Юрій Новіков more
| |
| | Code 796999 | 35,000 UAH per month Office, 108 m²
Kiev, Darnitskiy bulv. 1, district Dnіprovskiy Ukraine/Kiev region/Kiev/long
NO COMISSION Без % Здам в оренду приміщення площею 108 м², вул. Дарницький бульвар, 1
Оренда приміщення під магазин, клініку, шоурум, інтернет-магазин
Нежитловий фонд, 1 поверх, 2 окремі входи
Офіс 108 кв. м, 6 кабінетів, офісний ремонт, міні-кухня
Розвинена інфраструктура для ведення бізнесу, поруч «Дитячий світ»
Відмінна транспортна розв'язка, метро Дарниця 5 хв пішки.
Вартість оренди 35 000 грн + комунальні платежі Юрій Новіков
P. S. Інші варіанти на Лівому березі на сайті levoberezka. garna. net more
| |
| | Code 796340 | 13,500 UAH per month Office, 30 m²