Киев, Івана Мазепи в, 3, район Печерский Ukraine/Kiev region/Kiev/longБЕЗ % комісіЇ
УВАГА!!! В квартирі встановлен інвертор.
Вашій увазі пропонується трьохкімнатна квартира у центрі міста в 1 хвилині пішки до станції метро Арсенальна, за адресою вул. Івана Мазепи, 3, Печерський район!
Загальна площа квартири складає 85 кв. м. Вона складається з: спальні, кладової, суміжного санвузла, вітальні, балкону, кухні, обідньої зони та дитячої кімнати. Дана квартира зможе забезпечити комфорт та затишок для нових орендарів за рахунок зручного планування, якісного ремонту, усіх необхідних меблів та побутової техніки, а саме: холодильник, пральна машина, варильна поверхня, духова шафа, витяжка, мікрохвильова піч, бойлер, праска, Wifi. У квартирі є можливість підключення охоронної сигналізації від Поліції Охорони з датчиками руху та розриву за бажанням.
Навколо будинку дуже розвинена інфраструктура. Будинок - закритого типу, встановлені шлагбауми на заїзди, охороняється та ведеться відеоспостереження по території цілодобово. Це забезпечує для жителів безпеку та комфорт. Поруч є супермаркет Novus, McDonald's, безліч кав'ярень, салонів краси,, відділення Нової Пошти, аптека, Амбулаторія №1, лікарня, супермаркет Новус, Аврора, у будинку є продуктовий магазин МіксМарт, дитсадочок та школа, парк Вічної Слави, готель Салют, Київський палац дітей та юнацтва, Києво-Печерська Лавра та велика кількість закладів, таких як KyivFoodMarket, Молодість, Реберня на Арсенальній, ресторан грузинської кухні Gogi та ін. Тож це дає змогу комфортно проживати що молодій парі, що сім'ї з дітьми.
Також в одній хвилині ходьби знаходиться станція метро Арсенальна, завдяки якій можна дістатися в будь-яку точку Києва незалежно від тривог, так як це - найглибша станція метро в Європі і з неї по всій червоній гілці метро не зупиняють рух поїздів метро, яка також може слугувати найнадійнішим укриттям. Також громадським транспортом можна виїхати у сторону метро Печерської, станції метро Вокзальна, станції метро Палац Спорту (зелена гілка метро) і можна пересісти на синю гілку метро (станція метро Площа Українських Героїв).
Домашнії улюбленців розглядаємо в індивідуальному порядку.
Зацікавив варіант?
Тоді запрошуємо Вас на перегляд за завчасною домовленістю!
Телефонуйте або пишіть на зручний для Вас месенджер.
Також зможемо вислати додатковий відеоогляд за запитом, щоб попередньо ознайомитися з квартирою.
Код об'єкта - 15566 ещё | Койко-место, 25 м², 6/9 этажКиев, Ивана Мазепы 3, район Печерский Ukraine/Kiev region/Kiev/longСОБСТВЕННИК Бомбезный хостел! Метро Арсенальная На сутки / На неделю / На месяц
Внимание! Отдельных комнат нет, только подселение в комнату, комнаты рассчитаны на проживание 4-6 человек.
Фотографии в объявлении настоящие 100 %, сделаны пару недель назад, если это не так мы разрешим Вам жить у нас бесплатно целый месяц)
Друзья спешим сообщить об открытии нового хостела возле метро Арсенальная. Номера нашего хостела вмещают в себя капсулы-кровати со шторками, в каждой капсуле лампа + двойная розетка для зарядки Ваших гаджетов. У каждого жильца персональная тумба для вещей под кроватью + свой личный шкаф
Уникальное месторасположение:
30 метров от метро Арсенальная, первый дом от метро
Адрес: город Киев, улица Ивана Мазепы 3
Рядом с нами в 5-ти минутах ходьбы: Киево - Печерская Лавра, Мариинский парк, парк Вечной Славы, памятник Родина - Мать, Верховна Рада. Так же возле нас множество кафе, несколько супермаркетов, тренажерный зал, Макдональдс и прочие заведения
Парни и девушки проживают в разных комнатах
При всех бешеных преимуществах наш хостел доступный и недорогой. К тому же мы не посредники и комиссию нам не нужно платить.
Вы можете у нас оплачивать посуточно, понедельно и помесячно, как Вам удобно
Наши преимущества:
- Мы гарантируем проживание в атмосфере взаимопонимания и уважения, данный факт тщательно контролируется администрацией хостела.
- Кухня - столовая оборудованная всем необходимым для приготовления еды.
- Локер - ящик на ключе, для хранения ценных вещей.
- Разнообразная бытовая техника: стиральная машинка (стирка бесплатная), сушильная машина, два больших холодильника, микроволновая печь, телевизор, электрочайник, утюг, фен.
-На всей территории хостела действует Бесплатный Интернет - WI-FI, есть кабельное TV
- Очень много места для личных вещей
- Влажная уборка каждый день (у нас идеальная чистота)
- Горячее водоснабжение постоянно, и в целом у нас очень тепло
- Вход и выход круглосуточно - полная свобода действий
Места ограничены. Спешите! Звоните прямо сейчас! ещё | 3-комн. кв., 100 м², 5/10 этажКиев, Мазепы 3, район Печерский Ukraine/Kiev region/Kiev/longСветлая квартира на ул. Ивана Мазепы, 3 (100 м от М Арсенальная). Печерск
Самый центр города. 1 минута от метро. 5 минут до Мариинского парка, парка Славы, Дома офицеров. Недалеко Киево-Печерская лавра, Мыстецький арсенал. Рядом школа, садик, поликлиника, рестораны. Вся инфраструктура.
Три комнаты (2 раздельных, одна проходная), большая кухня, раздельный санузел, балкон. Высота потолков - 3.10м.
Полная меблировка и бытовая техника. Газовая колонка.
Консьерж, сигнализация. Уютный двор с детской площадкой и теннисным кортом. Есть парковка. ещё |
Подписаться
Подпишитесь на новые объявления по запросу:
Вам отправлено письмо для подтверждения подписки
Пожалуйста, укажите корректный email адрес
Вы уже подписаны на этот запрос
|