Без % Оренда офісу 37 м, Бізнес центр Лівобережний
Зняти офіс в Дніпровському р-н, вул. Євгена Сверстюка 2А, Лівобережна
Сучасний Бізнес центр, класу В
1 кабінет, офісний ремонт, кондиціонери
Фасадний вхід, відео спостереження, охорона, парковка
Відмінна транспортна розв'язка, метро Лівобережна 2 хв пішки.
Можливість реєстрації юридичної адреси.
Орендна ставка 600 грн/м2, плюс комунальні
Вартість оренди 22 200 грн тел. Юрій Новіков
P. S. Інші варіанти офісів по Лівому берегу на сайті levobereshka. kiev. uamore
Оренда офісу площею 35 м², БЦ Новий, вул. Євгена Сверстюка, 11
Здам офіс, Дніпровський р-н, ст. м. «Лівобережна», вул. Євгена Сверстюка, 11
Бізнес-центр, надання юридичної адреси
Офіс 35 кв. м, 1 кабінет, хороше освітлення
У приміщенні зроблений офісний ремонт, кондиціонери, інтернет
Відмінна транспортна розв'язка, метро «Лівобережна» 3 хв пішки.
Вартість оренди 9 450 грн.
Детальна інформація тел.
P. S. Інші варіанти на Лівому березіmore
Без% Оренда магазину 280м2, вул. Малишка 3, ТРЦ Кубик
Здам магазин, оренда приміщення 280 м2, м. Дарниця
Оренда приміщень, Дніпровський район, вул. Малишка 3
Приміщення під будь-який бізнес
4 поверх, окремий вхід, вітринні вікна
Гарний ремонт охоронна та пожежна сигналізація
Вільні площі: 90м2, 160м2, 280м2
Орендна ставка 200 грн/м2+ комунальні
Поруч Банки, торгові ряди, магазини, Дитячий світ
Відмінна транспортна розв'язка, метро Дарниць
Вартість оренди 56 000 грн. Без Комісії! тел.
P. S. Інші варіанти офісів по Лівому берегу на сайтіmore
Без Комісії! Оренда приміщення, зняти офіс Дніпровський р-н, вул. Алма-Атинська 39 А, Дврз.
Під будь-який вид бізнесу: офіс, шоурум, мед. клініка, стамотологія
Нежитловий фонд, 2 окремі входи, фасад, парковка
Офісна площа 156 кв. м, Н-4 м, 6 кабінетів, ресепшин, міні-кухня
Офісний ремонт, можливе перепланування під себе
Розвинена інфраструктура, поруч магазини, гарний трафік людей
Вартість оренди 50 000 грн., Тел. Юрій Новіков
P. S. Інші варіанти на Лівому березі сайті Levobereshka. kiev. uamore
Без Комісії! Оренда офісу 292 м², Бізнес-центр, ст. м. Чернігівська
Без % Здам офіс 292 м², Бізнес-центр, Херсонский провулок 1
Оренда офісних приміщень у бізнес-центрі біля станції метро «Чернігівська»
Офісний блок 292 м2, 11 кабінетів, 2 поверх
Офісний ремонт, кондиціонери, комп'ютерна розводка
Відмінна транспортна розв'язка, 10 хв пішки до ст. м. Чернігівська
Поруч ТРЦ «Проспект», «Ашан», «Novus»
Здає юр. особа з Пдв, можливість реєстрації юр. адреси
Орендна ставка 250 грн/м2 + комунальні
Здає юр. особа з Пдв
Вартість 73 000 грн, Без комісії! тел. Юрій Новіков
P. S. Понад 50 актуальних об'єктів на Лівому березі в наявності…more
Оренда офісу 72м, м. Лівобережна, вул. Євгена Сверстюка
Здам офіс 72 м2, Дніпровський р-н, м. Лівобережна, вул. Євгена Сверстюка
Поруч БЦ Лівобержний, БЦ Новий, БЦ Армаріс, БЦ Комод
Бізнес центр, надання юридичної адреси
Офіс 72 кв. м, 3 кабінети, сучасний ремонт
Кондиціонери, інтернет, пропускна система
Відмінна транспортна розв'язка, метро Лівобережна 3 хв пішки.
Вартість оренди 21 000 грн. Тел. Юрій Новіков
P. S. Інші варіанти по Лівому берегу на сайті levobereshka. kiev. uamore
Без % Здам офіс, оренда 125 м2, вул. Березняківська 29
Оренда офісу в Дніпровському районі, Березняки
Офісний центр, площа 125 кв. м, 4 кабінети
Окремий блок, місце під кухню, свій с/в, кондиціонери
Офісний ремонт, комп'ютерна розводка по кабінетах
Охоронна та пожежна сигналізація, пропускна система
Розвинена інфраструктура, магазини, супермаркет
Відмінна транспортна розв'язка, м. Осокорки, м. Лівобережна
Ціна за 1 кв. м 220 грн/м2 + комунальні. Здає юр. особа з Пдв
Прямий договір оренди від власника
Вартість оренди 27 500 грн. тел Юрій
P. S. Інші варіанти по Лівому берегу в телеграм каналі t. me/levoberezhkamore
Без Комісії! Оренда офісу в Дніпровський р-н, вул. Тороповського 2.
Зняти офіс в новому Бізнес центрі, поруч метро Дарниця, центр Лівобережжя Києва.
Новий БЦ А4, сучасний ремонт
Можливість реєстрації юридичної адреси.
Фасадний вхід, відео спостереження, охорона, парковка
Офіс 36 м2, 1 кабінет, офісні меблі
Розвинена інфраструктура, магазини, кафе, торговий центр
Відмінна транспортна розв'язка, метро Дарниця 5 хв пішки.
Орендна ставка 500 грн/м2 + комунальні
Вартість оренди 18 000 грн. тел. Юрій Новіков
P. S. Інші варіанти офісів по Лівому берегу на сайті levobereshka. kiev. ua/rent
Підписатися на телеграм каналmore
Оренда складу площею 100 м², вул. Клеманська, Позняки
Здам склад площею 100 м², вул. Клеманська, Позняки, Лівий берег
Оренда складів у Дарницькому районі, станція метро «Осокорки»
Склад 100 м2, приміщення висотою 3,5 м
Територія під охороною, прохідна система.
Відмінна транспортна розв'язка, до метро Осокорки 10 хв
Орендна ставка 180 грн. (з Пдв) за кв. м.
Ціна 18 000 грн +комунальні
Детальна інформація тел.more
Без % Здам офіс, оренда 186 м2, вул. Березняківська 29
Оренда офісу в Дніпровському районі, Березняки
Нежитловий фонд, 1 поверх, окремий блок
Офісний центр, площа 186 кв. м, 6 кабінетів
Окремий блок, кухня, серверна, кондиціонери
Офісний ремонт, комп'ютерна розводка по кабінетах
Охоронна та пожежна сигналізація, пропускна система
Розвинена інфраструктура, магазини, супермаркет
Відмінна транспортна розв'язка, м. Осокорки, м. Лівобережна
Ціна за 1 кв. м 300 грн/м2 + комунальні. Здає юр. особа з Пдв
Прямий договір оренди від власника
Вартість оренди 55 800 грн. Юрій
P. S. Інші варіанти по Лівому Березі на Levobereshka. kiev. uamore
Без % Здам офіс, оренда 400 м2, вул. Березняківська 29
Оренда офісу в Дніпровському районі, Березняки
Офісний центр, площа 400 кв. м,
3 поверх, окремий блок, 12 кабінетів
Припливно-витяжна вентиляція, кондиціонери
У разі відключення електрики є свій генератор
Офісний ремонт, комп'ютерна розводка по кабінетах
Охоронна та пожежна сигналізація, пропускна система
Розвинена інфраструктура, магазини, супермаркет
Відмінна транспортна розв'язка, м. Осокорки, м. Лівобережна
Ціна за 1 кв. м 220 грн/м2 + комунальні. Здається юр. особа з Пдв
Прямий договір оренди від власника
Вартість оренди 88 000 грн. Відділ оренди Юрій
Без % Здам в оренду приміщення площею 108 м², вул. Дарницький бульвар, 1
Оренда приміщення під магазин, клініку, шоурум, інтернет-магазин
Нежитловий фонд, 1 поверх, 2 окремі входи
Офіс 108 кв. м, 6 кабінетів, офісний ремонт, міні-кухня
Розвинена інфраструктура для ведення бізнесу, поруч «Дитячий світ»
Відмінна транспортна розв'язка, метро Дарниця 5 хв пішки.
Вартість оренди 35 000 грн + комунальні платежі Юрій Новіков
P. S. Інші варіанти на Лівому березі на сайті levoberezka. garna. netmore
Без %. Оренда офісу площею 30 м², метро «Дарниця», БЦ А4
Без Комісії! Оренда офісу в Дніпровському районі, вул. Тороповського, 2.
Новий БЦ А4, сучасний ремонт
Можливість реєстрації юридичної адреси.
Фасадний вхід, відеоспостереження, охорона, парковка
Офіс 30 м2, 1 кабінет, офісні меблі
Розвинена інфраструктура, магазини, кафе, торговий центр
Відмінна транспортна розв'язка, метро «Дарниця» 5 хв пішки.
Ціна 13 500 грн. Без Коміссіі!
P. S. Інші варіанти офісів на Лівому березіmore
Здам офіс, Дніпровський район, вул. Євгена Сверстюка, 11
Бізнес-центр, надання юридичної адреси
Офіс 65 кв. м, 2 кабінети, хороше освітлення
Орендна ставка 180 грн/м + 90 грн експлуатація + комунальні
Вартість оренди 17 550 грн.
P. S. Інші варіанти на Лівому березі наmore
Без % Оренда офісу 64 м², вул. Бучми, 5, Березняки.
Здам офіс, оренда 64 м², Дніпровський район, Березняки.
Офіс 64 м², 4 кабінети
Відмінний офісний ремонт, окремий блок
Комп’ютерна розводка, інтернет, кондиціонери
Вільні площі: 64 м2, 70 м2, 102 м2
Фасадний вхід, відеоспостереження, охорона
Відмінна транспортна розв'язка, метро «Лівобережна» 10 хв.
Орендна ставка 300 грн/м2, здає юридична особа без Пдв
Ціна 19 200 грн. Без Комісії!
Детальна інформація за тел.more
Без % Оренда офісу 102 м², вул. Бучми, 5, Березняки.
Здам офіс, оренда 102 м², Дніпровський район, Березняки.
Офіс 102 м², 4 кабінети, хол,
Відмінний офісний ремонт, окремий блок
Комп’ютерна розводка, інтернет, кондиціонери
Вільні площі: 64 м2, 70 м2, 102 м2
Фасадний вхід, відеоспостереження, охорона
Відмінна транспортна розв'язка, метро «Лівобережна» 10 хв.
Орендна ставка 300 грн/м2, здає юридична особа без Пдв
Ціна 30 600 грн. Без Комісії!
Детальна інформація за тел.more
Без % Оренда офісу 40 м², вул. Бучми, 5, Березняки.
Здам офіс, оренда 40 м², Дніпровський район, Березняки.
Офіс 40 м², 2 кабінети, холл, мебель
Відмінний офісний ремонт, окремий блок
Комп’ютерна розводка, інтернет, кондиціонери
Вільні площі: 64 м2, 70 м2, 32м2
Фасадний вхід, відеоспостереження, охорона
Відмінна транспортна розв'язка, метро «Лівобережна» 10 хв.
Орендна ставка 300 грн/м2, здає юридична особа без Пдв
Ціна 12 000 грн. Без Комісії!
Детальна інформація за тел.more
Без % Оренда офісу 34 м², вул. Бучми, 5, Березняки.
Здам офіс, оренда 34 м², Дніпровський район, Березняки.
Офіс 34 м², 1 кабінет, офісний ремонт
Комп’ютерна розводка, інтернет, кондиціонери
Вільні площі: 34 м2, 40 м2, 23 м2, 18м2
Фасадний вхід, відеоспостереження, охорона
Відмінна транспортна розв'язка, метро «Лівобережна» 10 хв.
Орендна ставка 300 грн/м2, здає юридична особа без Пдв
Ціна 10 200 грн. Без Комісії!
Детальна інформація за тел.more
Без % Оренда офісу 18-23 м², вул. Бучми, 5, Березняки.
Здам офіс, оренда 18-23 м², Дніпровський район, Березняки.
Офіс 18 м², 1 кабінет, переговорна кімната
Офісний ремонт, інтернет, кондиціонери
Вільні площі: 14 м2, 18 м2, 23 м2, 40 м2
Фасадний вхід, відеоспостереження, охорона
Відмінна транспортна розв'язка, метро «Лівобережна» 10 хв.
Орендна ставка 300 грн/м2, здає юридична особа без Пдв
Ціна 5 400 грн. Без Комісії!
Детальна інформація за тел.more
Без %. Оренда офісу 620 м2, Бізнес центр класу В, метро Лівобережна
Сучасний Бізнес центр, класу В
Площа 620 кв. м, місце під кухню, свій туалет
Офісний ремонт, кондиціонери
Метро Лівобережна 2 хв пішки.
Можливість реєстрації юридичної адреси.
Орендна ставка 500 грн/м2, Здає юр. особа
Ціна 310 000 грн Без комісії!
Деталі за тел. Юрій Новіковmore
Без % Оренда офісу 986 м2, БЦ Лівобережний
Дніпровський р-н, вул. Євгена Сверстюка 2А
Свій генератор!
Бізнес центр, класу В, 3 этаж
Площа 986 кв. м, кабинети, своя кухня, туалет
Вільне планування, офісний ремонт, кондиціонери
Фасадний вхід, відеоспостереження, охорона, парковка
Орендна ставка 500 грн/м2 + експлуатацію + счетчики
Вартість оренди 493 000 грн
Без комісії!
Деталі за тел. Юрій Новіковmore
Здам офіс, Дніпровський р-н, м. Лівобережна, вул. Євгена Сверстюка 11
Бізнес центр, надання юридичної адреси
Офіс 28 кв. м, один кабінет, офісний ремонт, кондиціонери, інтернет
Відмінна транспортна розв'язка, метро Лівобережна 3 хв пішки
Вартість оренди 7 560 грн. Тел. Юрій Новіков
P. S. Інші варіанти по Лівому берегу на сайті levobereshka. kiev. ua/rentmore
Без % Оренда офісу 36 м2, Бізнес центр, пер. Херсонський 1
Офісний блок 36м2, 1 кабінету, 5 поверх
Офісний ремонт, кондиціонери, комп'ютерна розводка
Здає юр. особа з Пдв, можливість реєстрації юр. адреси
Орендна ставка 200 грн/м2 + комунальні
М. Чернігівська, 10 хв пішки
Вартість 7 200 грн, Без комісії!
Детальна інформація за тел.more
Оренда офіс 52 м2, м. Лівобережна, Бізнес центр
Здам офіс 52 м2, вул. Євгена Сверстюка 11, Бізнес центр
Оренда в Дніпровському р-ні, метро Лівобережна
9 поверх, Бізнес центр, надання юр. адреси
Офіс 52 кв. м, вільне планування
Перетин вулиць Раїси Окіпної, Євгена Сверстюка, Шептицького
Поруч БЦ Армаріс, БЦ Новий, БЦ Комод, БЦ Лівобережний
Вартість оренди 15 100 грн Тел. Юрій Новіков
Оренда офіс 47 м2, м. Лівобережна, Бізнес центр
Здам офіс 47 м2, вул. Євгена Сверстюка 11, Бізнес центр
Оренда в Дніпровському р-ні, метро Лівобережна
5 поверх, Бізнес центр, надання юр. адреси
Офіс 47 кв. м, 2 кабінети
У приміщенні зроблено офісний ремонт, кондиціонери, інтернет
Перетин вулиць Раїси Окіпної, Євгена Сверстюка, Шептицького
Поруч БЦ Армаріс, БЦ Новий, БЦ Комод, БЦ Лівобережний
Вартість оренди 13 650 грн Тел. Юрій Новіков
Без % Оренда офісу 18-23 м², вул. Бучми, 5, Березняки.
Здам офіс, оренда 18-23 м², Дніпровський район, Березняки.
Офіс 23 м², 1 кабінет, офісний ремонт
Комп’ютерна розводка, інтернет, кондиціонери
Вільні площі: 14 м2, 18 м2, 23 м2, 40 м2
Фасадний вхід, відеоспостереження, охорона
Відмінна транспортна розв'язка, метро «Лівобережна» 10 хв.
Орендна ставка 300 грн/м2, здає юридична особа без Пдв
Ціна 6 900 грн. Без Комісії!
Детальна інформація за тел.more
Без % Оренда офісу 45 м², Дарницький бул., м. Дарниця
Офіс для команди з 5 осіб, під будь-який вид бізнесу: офіс, інтернет-магазин, представництво, шоурум, бухгалтерія.
Офісний центр, 2 поверх, площа 45 м2, 2 кабінети
Офісний ремонт, комп'ютерна розводка
Територія під охороною, сигналізація, парковка
Здає юр. Особа с Пдв
м. Дарниця 5 хв пішки
Цена 17 000 грн. Без комісії!
Детальна інформація за тел.more