1 / 15

3-rooms apt., 70 m², 4/5 floor

79,999 USD

Kiev, Shevchenkovskiy, olzhicha, 7   •  On map
Rooms3
Area70 m²
Kitchen8 m²
Floor4 from 5

3-к Сирець

Затишна квартира з панорамним краєвидом та чудовою локацією.

Локація: Шевченківський район, 15 хв. на авто до вул. Хрещатик! До м. «Берестейська»-10 хв. пішки, до м. «Нивки»-12 хв., міська електричка-5 хв.! Поруч дві великі паркові зони: 5 хв.- парк “Нивки” з каскадом великих озер, прогулянковими та спортивними зонами, 15 хв.- парк “Дубки” з маршрутом здоровя “Сирецький гай”, ДЮФШ “Динамо” ім. В.Лобановського, Нац.бібліотека України для дітей. Поряд дитяча та доросла поліклініки, 2 школи, дитячі садки, прод.ринки, супермаркети, ресторани. Поліція - 2 хв. пішки. В будинку: хімчистка, ремонт одягу, пошта.

Будинок: цегла, спец. проект, збудований авіазаводом в 1974 р. для своїх працівників. Не хрущовка! Двір з безкошт. парковкою. Охайний підїзд на 10 квартир з метал. дверима та домофоном. Дві кв-ри на поверсі. Без ліфта.

Квартира: сонячна, не торцева, тепла. Ввічливі сусіди. Стіни-цегла; перекриття-бетонні; підлога-паркет, лінолеум; стеля 2.5м. Двостороння з панорамним краєвидом з вікон та двох лоджій 4.4 та 3.4 кв.м на кожну сторону. Заг. пл. 70,2 кв.м, кухня 8.5, коридор 10.1, три роздільні кімнати 17.3, 12.4, 10.3, ванна 2.6, туалет 1.2. Газ. плита, центр. опалення. Холодильник, телевізори, СВЧ, пральна машина, меблі, книжки, посуд. Останній ремонт в 1998 році.

Перший продаж

Комісія 5%

Object typeSeparate apartment
Add Id747505
Add date31.03.2025
Renewal date01.04.2025
Share

Message

If you did not fill in property Id then specify the city where you are looking for property:


79,999 $

Agent: MirKvartir

Agency 'Estate.kiev.ua'

Message

If you did not fill in property Id then specify the city where you are looking for property: