1 / 5

2-комн. кв., 65 м², 16/25 этаж

16 000 ГРН в месяц

Киев, Голосеевский, Михаила Ломоносова   •  На карте
Комнат2
Площадь65 м²
Этаж16 из 25

Здам в аренду 2-х кімнатну квартиру, рй-н Голосіївський Опис Пропонується в оренду квартира з двома окремими кімнатами вул.Ломоносова 36-В, з євроремонтом. Метро Васильківська – 10 хв.пішки. У квартирі кімнати роздільні, два двоспальні ліжка з ортопедичним матрацом, 2 величезні шафи-купе, пральна машина, бойлер, холодильник, телевізор. Балкон утеплений та засклений. У парадному консьєржі. Територія, що охороняється, Лічильник на опалення і на воду є, будинок теплий, вікна виходять на вул. Ломоносова. Поруч ТЦ Novus, і Varus, так само в сусідньому будинку сучасний продуктовий де продають ароматну каву, о 15 хв. Експоцентр ВДНГ, садок, школа. Зручна транспортна розв #039;язка. Оренда власника. О63********39 Олександр (Власник) 16 000 грн. Київська область, Київ, Солом #039;янський Олександр Іванович

Тип объектаОтдельная квартира
Id объявления754086
Объявление добавлено09.09.2022
Объявление обновлено22.03.2026
Поделиться

Сообщение

Если Вы не заполнили предыдущее поле, то укажите город, интересующий Вас (тот город, в котором Вы хотите купить или арендовать недвижимость):


16 000 ГРН

АН 'domowed.com'

Сообщение

Если Вы не заполнили предыдущее поле, то укажите город, интересующий Вас (тот город, в котором Вы хотите купить или арендовать недвижимость):