1 / 12

2-комн. кв., 45 м², 6/12 этаж

50 000 USD

Киев, , Івана Дзюби в (Сімї Сосніних), 2в   •  На карте
Комнат2 раздельные
Площадь45 м²
Жилая28 м²
Кухня6 м²
Этаж6 из 12

Продам 2к кв Дзюби (Сосніних), 2в, Борщагівка, Колібріс. ГАЗ

Продам 2к кв по вул. Дзюби (Сосніних), 2в, Борщагівка (Колібріс), Святошинський район. 6/12 поверх. Метраж: 45/28/6 кв.м. Квартира тепла, в середині будинку, не кутова. Стан жилий, але потребує косметичного ремонту. В квартирі зручне планування, кімнати та санвузол окремо, є зручна кладова та велика лоджія з кімнати (засклена металопластиком). На стінах шпалери, на підлозі паркет та лінолеум, в санвузлах - кахель. У меншій кімнаті є кондиціонер. На кухні є пральна машина. холодильник, газова плита. На поверсі тамбур на дві квартири, сусіди хороші, два ліфти: вантажний та звичайний. ОСББ. Будинок знаходиться у зручному місці, далі від основних доріг, поряд садочки та школи (укриття), парк. В пішій доступності також є зупинка швидкісного трамваю Гната Юри, транспорт у всіх напрямках, ринок Колібріс, ТЦ Квадрат, Велмарт, Сільпо, Макдональдс, пошта, аптеки та багато іншого. Документам більше 3х років, готові до продажу. Ексклюзив. У квартирі ведеться прибирання, тому додаткові фото за запитом.

Тип объектаОтдельная квартира
Id объявления802177
Объявление добавлено12.08.2026
Объявление обновлено13.08.2026
Поделиться

Сообщение

Если Вы не заполнили предыдущее поле, то укажите город, интересующий Вас (тот город, в котором Вы хотите купить или арендовать недвижимость):


50 000 $

Агент: Анна Опанасова

АН 'АН КУБ'

Сообщение

Если Вы не заполнили предыдущее поле, то укажите город, интересующий Вас (тот город, в котором Вы хотите купить или арендовать недвижимость):